Jak składać ubrania, żeby zajmowały mało miejsca w szafie

Wiele osób, które cenią sobie dobry styl często zastanawia się jak składać ubrania, żeby zajmowały mało miejsca w szafie. Proces umiejętnego budowania garderoby nie może obyć się bez kupowania nowych rzeczy. Nie powinno nikogo dziwić, że z czasem cały czas tych rzeczy przybywa, w przeciwieństwie do “magazynowej” powierzchni. W trakcie ponad trzech lat pracy sprzedawcy w sklepie odzieżowym trochę się tych ciuchów naskładałem, dzięki czemu udało mi się opracować kilka efektywnych sposobów poradzenia sobie z tą kwestią. W najnowszym poradnikowym filmie dzielę się tą wiedzą z nadzieją, że pomoże Wam ona lepiej zorganizować swoją garderobę, jak również cieszyć się dobrze i szybko poukładanymi ubraniami.

Z tego filmu dowiesz się:

  • Jak własnoręcznie zrobić deskę do składania ubrań (0:33 – 1:18)
  • Jak składać koszule (dwa sposoby) (1:19 – 3:01)
  • Jak składać T-shirty, koszulki, bluzy i swetry (3:02 – 4:29)
  • Jak składać jeansy (4:30 – 5:42)
  • Jak składać spodnie na kant (5:43 – 6:40)

Jak składać ubrania, żeby zajmowały mało miejsca w szafie – film

jest to drugi film zmontowany w całości przeze mnie – będę wdzięczny za wszelkiego rodzaju uwagi co do montażu jak i polecenie miejsc, gdzie można się w tym temacie doszkolić. Jeśli lubicie produkowane przez nas filmy, to serdecznie zapraszam do zasubskrybowania najbardziej dandysiego kanału na Youtube i kliknięcia w dzwoneczek, by nie ominęło was żadne powiadomienie o najnowszych produkcjach. Wasze zaangażowanie jest ogromnie cenne, gdyż pozwala kanałowi rosnąć w siłę i stale podnosić jakość naszych publikacji.

Przy okazji chciałbym zaprosić Was na kolejną, szósta odsłonę dandysiego live’a na YT. Od dłuższego czasu się o niego dopytywaliście, więc pora wykorzystać najbliższą okazję. Live odbędzie się w najbliższy piątek, tj. 3.08.2018 o godzinie 20:30. Jeśli nie macie planów na piątkowy wieczór, to serdecznie zapraszam do spędzenia go w gronie widzów Dandycore. Transmisja odbędzie się pod tym oto linkiem, możecie ustawić sobie przypomnienie już dziś:

Pozdrawiam serdecznie,

Dawid / Dandy