Maseczki Dandycore – stylowy sposób ochrony przed wirusem!

Gdyby jeszcze dwa miesiące temu ktoś powiedział nam, że będziemy produkować i sprzedawać maseczki w ramach naszego sklepu Dandycore, to pewnie byśmy mu nie uwierzyli.

A dziś produkujemy i sprzedajemy. Życie bywa przewrotne. Ale ważne jest, by chwytać okazje, które owo życie czasami podsuwa nam aż pod sam nos.

Cały  świat stanął, a my wraz z nim. Ale tylko na chwilę.

maseczki Dandycore w stylu folk retrolove maseczki ochronne bawełniane wielorazowe

Bo postanowiliśmy zwiększyć contentowe obroty niemalże do maksimum, byście podczas kwarantanny mieli co czytać i co oglądać. Zachęcamy do śledzenia nas we wszystkich naszych kanałach, gdzie dzieją się super rzeczy:

Kanał na Youtube – w przeciągu ostatnich trzech tygodni opublikowaliśmy OSIEM pełnoprawnych materiałów filmowych. najnowszy, prezentujący najgłupsze pomysły z Kickstartera, możecie obejrzeć poniżej. Subowanie z dzwonkiem, wszelkie łapki w górę i komentarze, choćby dla statystyk, są niezbędne, byśmy byli w stanie dalej rozwijać kanał i całą działalność Dandycore. Wiecie co macie zrobić, więc zróbcie to, by dandyzm rósł w siłę, a ludziom żyło się bardziej stylowo, czyli lepiej!

Nasza grupa na Facebooku pt. “Męska szafa – porady, inspiracje, wiedza – by Dandycore, w której jest już prawie 2000 osób, które codziennie oddają się dyskusjom o wszelkich męskich sprawach. Jeśli szukacie miejsca, gdzie możecie znaleźć odpowiedzi na nurtujące Was męskie pytania, to właśnie je znaleźliście 🙂

Instagramowy profil Dandycore – cały czas próbujemy doczłapać się do tych nieszczęsnych 10 000 użytkowników, by móc dodawać linki bezpośrednio do stories, Jeśli chcecie nam pomóc i interesują Was kulisy naszej pracy, to nie możecie nie dołączyć do grona śledzących nasze relacje. Gwarantujemy, że nie pożałujecie.

Na dodatek, publikując swoje zestawy pod tagiem #MeskaSzafa, stajecie przed szansą pojawienia się pod koniec jednego z naszych filmów!

Newsletter Dandycore – Wszystkie materiały w jednym miejscu, specjalne oferty, info o nowościach w naszym sklepie, a to wszystko podane w takiej formie, w jakiej chcielibyśmy dostawać wszystkie mailingi. Miejsce dla najbardziej zaangażowanych dendikorowych świrów, na których zawsze możemy liczyć. Plus darmowy fragment książki na wejściu, by zapoznać się z jej zawartością przed zakupem.

A jak szykujecie się do zakupu, to na hasło ZOSTANWDOMU złapiecie 15% rabatu zarówno na wersję papierową, jak i ebooka w formacie PDF!

Produkt zrodzony z pasji i chęci pomagania

Ostatnie tygodnie były dla nas niezwykle trudne zwłaszcza z biznesowego punktu widzenia.

Wydarzenia, w których mieliśmy brać udział w charakterze ekspertów – wszystkie odwołane. Współprace komercyjne na YouTube – cisza, jak makiem zasiał. A może w takiej sytuacji powinniśmy byli postawić na szerszą sprzedaż książki “Męska szafa – Instrukcja obsługi”? No trochę średnio, bo po co komu książka o modzie, kiedy mało wychodzi się na zewnątrz?

I tak już mieliśmy się pogrążyć się w czarnych myślach, kiedy w tunelu zaświeciło się światło. Konkretnie było to światło maszyny do szycia, przy którym przez ostatnie dwa tygodnie pracowała narzeczona Dawida, Karolina. Razem z dziesiątkami innych kobiet szyła maseczki dla wrocławskich medyków, którym braki zaopatrzeniowe od samego początku utrudniały walkę z wirusem.

Dandycore Karolina Kosior ZaprojectowanaRęce, które szyją

Ujęła nas jej pasja. Zaangażowanie skutkujące siedzeniem przy maszynie do późnych godzin nocnych. Przede wszystkim jednak wiara w to, że ta praca realnie pomaga tym, którzy mimo okoliczności i zmęczenia codziennie toczą tę nierówną walkę. 

Wpatrzeni we wspomniane wcześniej światło maszyny, i w obliczu rychłego wprowadzenia nakazu zakrywania ust i nosa w miejscach publicznych, zadaliśmy sobie jedno ważne pytanie:

A gdyby rozszerzyć asortyment naszego sklepu o maseczki, które zadowolą nawet najbardziej wybrednego dandysa? A dodatkowo włączyć się w dzieło wsparcia personelu służby zdrowia poprzez przekazywanie kolejnych maseczek na ich rzecz?

Maseczki Dandycore – value for money w naszym stylu

Czyli możliwie najwyższa jakość za uczciwą cenę. Na rynku jest co prawda sporo dostępnych obecnie sporo produktów tego typu. Ale tych ładnych jest jak na lekarstwo, a jak już są, to trzeba za nie dawać miliony monet. A to bez sensu.

Zamiast narzekać, wzięliśmy się ostro do roboty. Ogarnięcie całego tematu zajęło nam niecały tydzień roboczy. A gdyby nie opóźnienia z dostawami tkanin (które potrafią sięgać obecnie dwóch tygodni (sic!)), to dalibyśmy radę szybciej.

Wydaliśmy samodzielnie książkę w siedem miesięcy, gdzie normalnie zajmuje to co najmniej rok. Potrafimy więc działać pod presją czasu jak mało kto.

maseczki Dandycore niech to gęś kopnie gdzie ta keja maseczki ochronne bawełniane wielorazowe

Dziś możemy z dumą i pełnym przekonaniem przedstawić Wam oficjalne maseczki Dandycore! Każda z nich:

  • jest wykonana z dwóch warstw bawełny;
  • posiada kieszonkę na filtr;
  • jest mocowana do twarzy przy pomocy troczków (jest to mocowanie o wiele wygodniejsze niż gumka);
  • łączy funkcjonalność z estetyką.

Nie znajdziecie tak ładnych, dobrze wykonanych i funkcjonalnych maseczek w takiej cenie. A jak znajdziecie, to podeślijcie nam link, bo inaczej nie uwierzymy 😉

Poniżej prezentujemy kilka z ponad 20 modeli, dostępnych obecnie w dwóch opcjach – od ręki i preorder (nadal czekamy na materiały zamówione tuz przed świętami).

A jeśli żaden z nich nie skradnie od razu Waszego serca, to możecie być pewni, że kolejne ciekawe wzory pojawią się w ofercie już niedługo, bo jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi dostawcami nieszablonowych tkanin!

Bawełniana maseczka ochronna Ahoj przygodo!

Wszyscy zacumowaliśmy w bezpiecznych portach naszych mieszkań, rzuciliśmy kotwicę przy kanapach albo wygodnych fotelach przy biurkach. Czasem jednak musimy podnieść żagle i wyruszyć na szerokie wody życia zawodowego, albo w celu uzupełnienia zapasów na statku-domu. Wtedy warto mieć maseczkę “Ahoj przygodo!” która utrzyma Was w marynistycznym klimacie! 

Bawełniana maseczka ochronna Motyl na palmie”

“Motyl na palmie”, gdzieś w tropikach. Tak mogłaby zacząć program Krystyna Czubówna, albo pewien znany bosonogi publicysta. Zamiast tego duetu jednak jest maseczka ochronna z uwiecznionym cudem tropikalnej natury, która wygląda po prostu świetnie.

Bawełniana maseczka ochronna “Kratka sami-wiecie-kogo”

Prawdopodobnie najpopularniejsza kratka na świecie, zdobiąca zdecydowanie najbardziej popularne i pożądane trencze w historii. Teraz również chroniąca twoją twarz! Fanki i fani klasycznego stylu z pewnością docenią możliwość poczucia klimatu brytyjskiej elegancji nawet w czasach epidemii. A mijający Was na ulicy ludzie docenią wasze wyczucie stylu!

Bawełniana maseczka ochronna “W stylu folk”

Wakacje u babci na wsi, domowe przetwory, zapach siana i uczucie porannej rosy. Wielu z nas ma takie wspomnienia, a teraz, kiedy wspomnienia są tym cenniejsze, łatwo możecie je przywołać z naszą maseczką “W stylu folk”! Tradycyjny łowicki wzór docenią nie tylko fani polskiej kultury ludowej, ale wszyscy ci, którzy mają z polską wsią dobre skojarzenia.

Bawełniana maseczka ochronna “Gdzie ta keja?”

Piękna jak okręt pod pełnymi żaglami, maseczka “Gdzie ta keja?” pozwoli na chwilę zapomnieć o otaczającym Cię świecie i myślami przenieść się na spokojne wody, piaszczyste plaże i do gościnnych portowych miast. Z tą maseczką możesz dosłownie odpłynąć!

Bawełniana maseczka ochronna “Groszka daj dandysowi vol. 2”

Nie ważne czy tkanina w groszki kojarzy Ci się z uroczą sukienką czy twoją ulubioną poszetką, jedno jest pewne –  wygląda doskonale i pasuje do wielu stylizacji. Chroni więc nie tylko twoje zdrowie, ale również twój styl. Brązowa baza kolorystyczna doskonale pasuje do większości ubrań, które znajdziesz w swojej szafie!

Bawełniana maseczka ochronna “Poczuj miętę do pasków”

Paski mogą być modne, mogą wyszczuplać, ale przede wszystkim mogą doskonale wyglądać, szczególnie kiedy biel łączy się z miętową zielenią. Świeży look na pandemicznych spacerach gwarantowany My tym wzorem jesteśmy oczarowani.

Kupując maseczki Dandycore, fundujesz kolejne dla dolnośląskich szpitali!

maseczki Dandycore kupując pomagasz maseczki ochronne bawełniane wielorazowe

System jest prosty:

Każda sprzedana w naszym sklepie maseczka = kolejne 2 przekazane na rzecz szpitali w naszym regionie. 

Wiemy, że nie każdy bohater nosi pelerynę. Ale ci, którzy walczą na pierwszej linii frontu powinni skupiać się na swojej pracy, a nie zaprzątać sobie głowę tym, czy są odpowiednio wyposażeni.

Razem z nami możecie realnie poprawić ich sytuację poprzez zapewnienie środków podstawowej ochrony.

Dzięki wielkie za uwagę i doczytanie tego wpisu do samego końca! Trzymajcie się w zdrowiu, bądźcie wyrozumiali dla siebie i swoich bliskich i obyśmy jak najszybciej się z tego wszystkiego podźwignęli.

Pozdrawiamy!
Dandycore