Styl i charyzma – jak sprawić, by szły ze sobą w parze

Wiele osób uważa, że szerokopojęty męski styl nie jest dziedziną, której powinno poświęcać się zbyt wiele czasu i uwagi. Na Dandycore od prawie sześciu lat staramy się przekonywać, że takie podejście może skazywać nas na utratę punktów w wielu sytuacjach. Co jednak zrobić, kiedy zapadnie decyzja o podążeniu dandysią drogą jakościowego stylu życia?  Skąd czerpać inspirację i wiedzę? Co robić, by nie popaść w sidła przesady? Te i wiele innych kwestii miałem okazję przybliżyć słuchaczom podcastu CHARYZMAtyczny, którego pomysłodawcą i prowadzącym jest Dawid Straszak. W swoich działaniach Dawid przekonuje, że charyzma nie jest cechą wrodzoną i jak najbardziej można ją w sobie wyrobić. Nasze podejścia do tego tematu okazały się na tyle zbieżne, że podcastowe spotkanie trwało łącznie 5 godzin, a potrwałoby pewnie i dłużej, gdyby nie inne zobowiązania.

W wasze ręce chcielibyśmy oddać dziś prawie dwugodzinną rozmowę o charyzmie w kontekście stylu. Raczej nie powinien zdziwić Was fakt, że została ona podlana sporą ilością dygresji z zakresu naukowego podejścia do otaczającej nas rzeczywistości.

Styl i charyzma – jak sprawić, by szły ze sobą w parze

Dajcie znać jak podobała Wam się rozmowa i które z wątków szczególnie “złapały” Waszą uwagę. Nic nie stoi bowiem na przeszkodzie, by rozwinąć je w kolejnych blogowo-youtube’owych materiałach 🙂

Dzięki za uwagę i pozdrawiam,

Dawid / Dandy