Gentlemen’s Walk – edycja druga

15. października Wrocław, po raz drugi już, za sprawą Gentlemen’s Walka stał się areną scen, jakie mają miejsce na ulicach Florencji ­čÖé .

GW 2

GW 2-2

Z powodu niesprzyjającej aury obawialiśmy się, że nasz “Walk” będziemy musieli przekształcić w “Sitting”. Po około dwugodzinnym posiedzeniu, obfitującym w rozmowy o winie, kobietach i śpiewie ;),  w klimatycznych wnętrzach wrocławskich Schodów Donikąd pogoda poprawiła się na tyle, że dane nam było jeszcze przez chwilę przejść się wybiegiem ulic, okalających wrocławski rynek.

GW 2-8

GW 2-14

GW 2-13

GW 2-9

GW 2-18

Przyznajemy się bez bicia – stylizacje skomponowane na nasze czerwcowe wyjście były nieco zbyt ekstrawaganckie, nawet jak na standardy włoskiej ulicy. Tym razem postanowiliśmy nieco stonować, decydując się na bardziej bezpieczne, klasyczne połączenia.

GW 2-20Gentleselfie ;D

GW 2-19

GW 2-23

Co ciekawe tym razem spotkaliśmy się jednoznacznie pozytywnym zainteresowaniem ze strony mijających nas ludzi. Na ich tle szalenie wyróżniły się koleżanki z Ukrainy, które podeszły do nas i zapytały dlaczego jesteśmy tacy fajni. Od samego początku prowadzenia bloga powtarzam, że ubiór ma naprawdę wielką moc komunikowania i umiejętność jego wykorzystania stanie się w niedalekiej przyszłości jedną z najbardziej przydatnych społecznie.

GW 2-22

GW 2-24

Więcej zdjęć znajdziecie pod TYM linkiem. Relację z pierwszej edycji możecie zobaczyć TUTAJ.

Foto – Maciej Gajdur (Wro Street Fashion), Rafał Ogordowczyk [Chaos REC]