Stwórzmy mapę polskich secondhandów!

Zawsze lubiłem wyznaczać sobie ambitne cele i, realizując je, robić rzeczy wielkie. Dziś stawiam kolejny, ale, by go zrealizować, potrzeba będzie waszej pomocy 🙂

Kilka dni temu w serwisie Trashness czytelnik Mieczysław (którego w tym miejscu pragnę serdecznie pozdrowić 🙂 podsunął pomysł, by spróbować stworzyć listę miejsc z odzieżą z drugiej ręki wartych odwiedzenia w różnych miastach w całej Polsce. Biorąc pod uwagę popularność stworzonej przeze mnie mapy wrocławskich secondhandów, która do tej pory została wyświetlona ponad 200 000 (!) razy, myślę, że jej rozszerzenie jest przedsięwzięcie m całkiem sensownym.

Nie będę jednak w stanie zrobić tego sam, poza Wrocławiem znam tylko kilka miejsc, a na objazd całego kraju w poszukiwaniu takich sklepów nie starczyłoby mi pewnie życia. Ależ od czego jesteście Wy, drodzy czytelnicy. W mailach i komentarzach często piszecie bądź pokazujecie mi co ciekawego udało wam się znaleźć w sklepach z używaną odzieżą pod wpływem lektury mojego bloga. Stworzenie takiej ogólnodostępnej mapy nie tylko oszczędziłoby czas osobom rozpoczynającym swoją przygodę z secondhandami, ale także przysłużyłoby się stałym bywalcom, którzy mogliby dowiedzieć się o nieznanych sobie miejscach wartych odwiedzenia.

Do dzieła zatem! W komentarzach, mailach czy wiadomościach prywatnych na Facebooku podzielcie się ze mną informacją o lokalizacji wartych uwagi sklepów, ujmując ją w takiej oto formie:

  • Miejscowość
  • Nazwa Sklepu
  • Adres
  • Rodzaj asortymentu godnego uwagi w danym sklepie (jeśli sklep jest kompleksowo zaopatrzony, proszę ten punkt pominąć)

Z niecierpliwością czekam na wasz odzew i czuję, że wspólnymi siłami uda nam się stworzyć coś ważnego.

I jak Towarzysze, pomożecie? 🙂

PS: Jeśli jeszcze nie wypełniliści ankiety co do dalszego rozwoju bloga, możecie to zrobić klikając w TEN link 🙂