Droga do sukcesu wiedzie przez styl, dlatego warto go budować

Dobrze wiesz, że gdy idzie o kategorię “styl” nie bierzemy jeńców

Od 11 lat (tak!) znajdujemy sposoby na dostarczenie Ci niezawodnych narzędzi, dzięki którym budujesz swój styl szybciej i sprawniej. Moda to świetna zabawa, ale rozumiemy też, że czasami liczy się jak najlepszy efekt bez wysiłku.

W 2019 wydaliśmy Męską Szafę, która trafiła już na 5000 półek. Dwa lata później Cztery Pory Roku, których pierwszy nakład rozszedł się w przeciągu roku. Nasze publikacje realnie zmieniły życie tysięcy mężczyzn. Dzięki praktycznej, wizualnej formie wystarczy nieco czasu i uwagi, żeby zdobyć lub wyraźnie ulepszyć swój styl.

Wiedza to to potęga, jasne, ale czasami nie wystarcza, bo dopiero umiejętność użycia jej w praktyce robi prawdziwa różnicę. Rozmawialiśmy z Czytelnikami, czytaliśmy komentarze w social mediach, zbieraliśmy doświadczenia.

“Sukces przez Styl” – nasza nowa kursoksiążka dostępna w preorderze do 18.05!

I wyszło nam, że od zbudowania idealnego stylu, którym będziesz czuć się i wyglądać świetnie dzieli 12 kroków, które KONIECZNIE musisz wykonać.

Chodzi o usystematyzowany proces, który maksymalizuje korzyści i redukuje prawdopodobieństwo popełnienia błędów.

Biorąc to wszystko razem nie powstał Chocapic ani Atomówki, ale “Sukces przez Styl” – czyli nasza najnowsza kursoksiążka!

Być może w twojej głowie rodzi się teraz pytanie: “Zaraz, zaraz kursoksiążka? A nie kurs wideo?”

Moglibyśmy zrobić taki kurs, gdzie musiałbyś poświęcić na niego kilkadziesiąt godzin. Ale za bardzo szanujemy twój czas i wiemy, że ubiór i dobry styl ma być środkiem do osiągania twoich celów, a nie celem samym w sobie.

Dlatego postawiliśmy na unikalną formę, bo “Sukces przez styl” to nie jest zwykły ebook, a właśnie kursoksiążka, czyli efektywne połączenie łatwej i szybkiej do przyswojenia formy cyfrowej z wiedzą i zadaniami charakterystycznymi dla kursu online. Tak, byś mógł zapoznać się z treścią i od razu móc wdrożyć zdobytą wiedzę w praktyce.

Co zyskasz, zapoznając się z treścią “Sukcesu przez styl?”:

  • poznasz najpopularniejsze style w męskiej modzie, wzbogacone o obrazowe przykłady, które pozwolą Ci stwierdzić, czy dana stylistyka jest dla Ciebie;
  • użyteczne tabele, które powiedzą Ci jakie są żelazne podstawy każdego ze stylów (jak np. kurtka m65 czy wysokie trzewiki dla stylu militarnego) w wersji podstawowej i zaawansowanej…
  • … a także przedstawią ceny poszczególnych elementów garderoby, z jakimi trzeba się liczyć w wersji budżetowej, optimum i premium;
  • zminimalizujesz ryzyko związane z nietrafionymi zakupami, by nienoszone rzeczy nie leżały na dnie Twojej szafy jako wyrzut sumienia i symbol zmarnowanych pieniędzy;
  • poznasz triki, które pozwolą Ci utrzymać twoją garderobę w dobrym stanie przez lata, byś jak najdłużej mógł się cieszyć możliwościami, jakie oferuje;
  • docenisz wagę męskiego wizerunku; dzięki wiedzy na temat znaczenia kolorów czy nadawaniu stylowi indywidualnego sznytu, nauczysz się kreować odpowiednie wrażenie, co przełoży się na skuteczność w życiu prywatnym i zawodowym;
  • dzięki odnośnikom do sprawdzonych i stylowych kont na Instagramie, a także innych zbiorów wiedzy zyskasz masę cennej inspiracji, która pozwoli ci szybciej się rozwijać i uniknąć popełniania błędów.

Ale to nie wszystko!

W pakiecie z naszą kursoksiążką otrzymasz także… cztery inne bonusy, które pozwolą Ci jeszcze lepiej i szybciej zbudować idealny styl!

1. Ebook “Ubierz swoją wartość” (36 stron eksperckiej wiedzy nt. wizerunku)

 

Jest to publikacja skoncentrowana na potędze ubioru w pracy i wizerunku, który w ten sposób kreujesz. Dzięki niemu zrozumiesz jakie sytuacje wymagają dress-code’u, a w których możesz wykazać się większym luzem i już nigdy nie popełnisz błędu w sytuacji profesjonalnej.

2. Ebook “57 sekretów stylu” (123 strony wiedzy dla zaawansowanych)

Kiedy zbudujesz już podstawy, zabierzemy Cię w podróż dla zaawansowanych, gdzie opowiemy elementach ubioru i kompozycjach, których się nie spodziewasz, a także sięgniemy do ikon kultury, takich jak James Bond, by sprawdzić co sprawia, że są tak popularne i stylowe.

3. Webinar dla kursantów pt. “5 błędów, które popełniasz budując swoją garderobę”

Interaktywna forma, w której wszyscy kursanci, którzy zdecydują się na zakup naszych produktów w preorderze, będą mogli na żywo rozwiać swoje największe wątpliwości, podzielić się doświadczeniami oraz zdobyć wiedzę potrzebną do dalszego stylowego rozwoju.

4. Dziesięciostronicowe streszczenie kursoksiążki

Po to, by najważniejsze informacje nigdy Ci nie umknęły i byś mógł zawsze szybko do nich sięgnąć w razie potrzeby.

A to wszystko za… 139 PLN, czyli tyle, ile trzeba dać za średniej jakości koszulę z sieciówki albo ⅓ porządnych jeansów.

A wiesz co jest najlepsze? Że po zapisaniu się do naszego newslettera poprzez ten formularz:

Otrzymasz zupełnie DARMOWE 5 lekcji stylu wprost na Twoją mailową skrzynkę!

Dzięki za uwagę i każdy zakup, który w tych trudnych czasach OGROMNIEW wspiera naszą contentową działalność.

Pozdrawiamy!
Zespół Dandycore