Dandysales powraca w zmienionej formie!

Wiele osób zwracało się do nas z pytaniem, czy planujemy kolejne edycje sezonowych wyprzedaży naszych szaf w ramach Dandysales. Nie dziwi nas to jakoś szczególnie, bo cieszyły się one ogromnym zainteresowaniem. W międzyczasie sytuacja zdążyła się zmienić, platforma Allegro, poprzez którą realizowaliśmy poprzednie akcje znacząco przekształciła swój model działania na mniej korzystny dla sprzedawców, którzy nie zajmują się zawodowo sprzedażą ubrań.

Nowe czasy i niecodzienna sytuacja przyniosły jednak nowe możliwości, a nam od czasu ostatniej takiej akcji zebrało się sporo rzeczy, które przegrały batalię o naszą uwagę.

Z tego powodu właśnie dziś chcemy Was zaprosić na…

… oficjalny profil Dandycore na Vinted!

Dandysales vinted wyprzedaż szafy męskie ubrania secondhand vintage

Na którym od teraz w ramach Dandysales będziemy kontynuować dzielenie się świetnymi produktami, które od ręki mogą wzbogacić wasze indywidualne garderoby.

Zdecydowaliśmy się na taką formę z trzech powodów:

  • Na Vinted nie ma ograniczenia czasowego sprzedaży, więc można wystawiać oferty na bieżąco, co optymalizuje cały proces. Ponadto każdy z obserwujących profil otrzymuje informację o nowych produktach, więc nie ma szans na przegapienie ciekawej okazji;
  • platforma oferuje zautomatyzowany system wysyłek, przez co generowanie etykiet jest banalnie proste, a paczkę można nadać w każdym paczkomacie, przy okazji np. podczas spaceru;
  • Kontakt między klientami a sprzedającymi jest prosty i błyskawiczny, co daje możliwość nie tylko rozwiania wątpliwości, czy uzyskania dodatkowych informacji, ale także negocjacji ceny.

Co czterech dandysów to nie jeden, każdy z nas ma trochę inną sylwetkę, dlatego na profilu znajdziecie rzeczy w rozmiarach od XS do XL. Wszystkie wystawione przez nas ubrania i akcesoria są w świetnym stanie, wypadły nam z codziennej rotacji i czekają na nowych właścicieli, którzy pozwolą im zyskać drugie życie.

Ważne jest także to, że przy większych zakupach przygotowaliśmy dla Was atrakcyjne opcje rabatowe:

-10% od ceny całego zestawu przy zakupie trzech rzeczy;

-15% od ceny całego zestawu przy zakupie pięciu.

Wszystkie oferty, a jest ich obecnie ponad 70, znajdziecie pod tym linkiem:

https://bit.ly/DandyVinted

Zapraszamy do zaobserwowania naszego profilu, by nie przegapić żadnej nowej okazji, jak i do zakupów oczywiście!

Pozdrawiamy,
Dandycore