W gmachu wiedzy (Influencers LIVE Wrocław)

Wiedza to kluczowa rzecz w życiu każdego z nas. Dzięki jej rosnącej postaci dostajemy narzędzia służące podejmowaniu decyzji. Gdy decydowaliśmy się wydać naszą książkę (która niedługo przekroczy rok obecności na rynku!), tej wiedzy mieliśmy w rzeczywistości niewiele. Dzięki niewielkiej dawce szczęścia, ogromnej pasji i determinacji oraz oczywiście przy Waszym licznym wsparciu, udało się doprowadzić ten projekt do tego momentu. Momentu, w którym “Męska szafa – Instrukcja obsługi” nie tylko istnieje, ale i się rozrasta (do tej pory wydaliśmy dwa cyfrowe dodatki do niej, a już powoli zabieramy się za zimowy)!

Po co Ci wiedza, skoro jej nie używasz?

No właśnie, właściwie po co? Niestety nie umiemy na to pytanie odpowiedzieć. Cały zespół od początku roku intensywnie pracuje nad tym, by wykorzystać to, czego nauczyliśmy się w iście hardkorowym procesie wydania książki. Po to, aby kolejne projekty przebiegały gładko.

I w zasadzie tak jest, zrozumieliśmy na tyle dużo, by znacznie skrócić skomplikowanie i czas trwania produkcji dodatków. Zrezygnowaliśmy z kosztownych rozwiązań na rzecz tych bardziej oszczędnych, ale równie jakościowych. A przede wszystkim, staramy się nie wpaść w pułapkę tunelowego widzenia i połączyć to wszystko z harmonogramem pozostałych działań.

Faktem jest, że lubimy się dzielić naszymi doświadczeniami z innymi, nie tylko z naszymi odbiorcami. Staramy się też dotrzeć do twórców. Zdecydowaliśmy więc, że na poddaszu gmachu głównego Uniwersytetu Wrocławskiego podczas tegorocznego Influencers LIVE, opowiemy o wydawaniu książek własnym sumptem. O tym, w jaki sposób uniknąć wszystkich naszych błędów i powtórzyć sukcesy, które odnieśliśmy w procesie wydawniczym. Bez ściemniania, bez różowych okularów na nosie. Wprost.

Dandycore na Influencers Live Wrocław!

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z materiałem, nie tylko naszym, ale i innych twórców. Nawet jeśli sami nie przewidujecie zajmować się produkcją i sprzedażą w przyszłości, dowiecie się czego dokładnie potrzeba w tej branży. Jak wiele cierpliwości, siły i wyrzeczeń kosztuje walka o jakościowe rzeczy i klientów na nie.

Nie obyło się też bez dobrych humorów i masy śmiechu. Z nami to już tak zawsze.

Influencers Live Wrocław Dandycore backstage Dandycore

Ekipa Influencers LIVE nie tylko zapewniła wspaniałą miejscówkę, odpowiednią jakość materiałów, ale i doskonałą atmosferę. Już nie raz przyszło nam przekonać się jak świetnie dogadujemy się z osobami z branż pokrewnych. Nie inaczej było i tym razem, zarówno podczas nagrań, jak i po nich. Pozdrawiamy!

Nie szczędzimy czasu

Jako że wszyscy stawiliśmy się na miejsce pięknie odstawieni i mieliśmy parę chwil dla siebie, postanowiliśmy kreatywnie wykorzystać dane nam miejsce i czas. Mieliśmy na sobie zestawy, które są bardzo bliskie tym, które można znaleźć w “Męskiej szafie” oraz jej dodatkach. Nic dziwnego, że nie mogliśmy sobie odmówić paru zdjęć.

Dawid

Piotr

 

Karol

Adam

Ciekawostką jest to, że każdy z nas założył zestaw, z którego jest najbardziej znany. Charakterystyczne marynarki, jeansy i flanelowe spodnie, ulubione buty. Nikt się tu nie dogadywał między sobą, naturalnie podjęliśmy takie decyzje. Działamy już wiele lat i wiele elementów współpracy, w tym te najdrobniejsze, przychodzą nam z łatwością.

Skupienie poprzez rozproszenie

Wpis ten może wydawać się mocno rozsiany, ale nasza wiedza i działania są ostatnimi czasy właśnie takie. Wystąpienia publiczne, wykłady, nagrania, zdjęcia, wydawanie kolejnych publikacji, projektowanie, tworzenie i sprzedaż naszych produktów… Oczywiście jednocześnie rozwijamy własne projekty. Objęliśmy taką drogę, którą podpowiadały nam nasze dotychczasowe doświadczenia i przeczucia. Na stałe związaliśmy się z owym rozproszeniem, dzięki czemu (i przy Waszym nieocenionym wsparciu!) jesteśmy teraz w najlepszym momencie w całej historii Dandycore.

Influencers Live Wrocław Dandycore Dawid Tymiński Karol Majchrzak Piotr Karwala

***

Mogło Wam to umknąć… Zrobiliśmy kolejny fajny konkurs!

Wraz z marką Roomcays postanowiliśmy odpalić kolejny konkurs. Tym razem do wygrania 20 zestawów kosmetyków z iście jesiennymi skarpetkami brandowanymi charakterystycznym wąsem.

Jak je dostać? Prosto! Wszystko tłumaczymy na zapisanym stories na naszym Instagramie:

https://www.instagram.com/dandycore/

Serdecznie zapraszamy do zabawy. Przy okazji przypominamy o naszym #roadto10k, w którym również są do wygrania świetne nagrody.

Przygotuj się na nadchodzącą porę roku wraz z naszym jesiennym dodatkiem do książki “Męska szafa – Instrukcja obsługi”!

W “Jesiennej szafie” odnajdziesz bogatą treść, w tym:

  • 12 powracających rzeczy i 29 zupełnie nowych, dobranych zgodnie z duchem jesieni. Stworzyliśmy z nich ponownie 50 zestawów, skupiając je w dwóch grupach, casual oraz smart casual, zachowując czytelny układ znany z poprzedniego dodatku. Kapsułowa garderoba jeszcze nigdy nie była tak pełna możliwości jak z “Jesienną szafą”.
  • Cztery artykuły wyjaśniające tematy związane z poprawianiem proporcji własnej sylwetki, oszczędzaniem podczas poszerzania garderoby, wyborem nakryć głowy na chłodniejsze dni oraz ochroną przed skutkami jesiennej aury;
  • Bazę produktów zbliżonych do obecnych w ebooku. Powracające rozwiązanie, które sprawdziło się przy okazji poprzednich publikacji. Setki osób skorzystały już z naszej starannej selekcji oszczędzając czas potrzebny na przeszukiwaniu sklepowych ofert w poszukiwaniu niezbędnych elementów garderoby. Skorzystaj i Ty!

Jak zawsze, przygotowaliśmy również dla Ciebie atrakcyjne pakiety. Dzięki nim oszczędzisz na zakupie książki oraz dodatków niezależnie od tego, które z nich już posiadasz. Doładuj “Męską szafę” masą nowych treści lub rozpocznij z przytupem przygodę ze stylem z w niższej cenie!

Wszystkie dostępne opcje znajdziesz oczywiście na sklep.dandycore.pl, zapraszamy!

Serdeczne dzięki za uwagę. Życzymy Ci miłej lektury i fajnych doświadczeń z budowaniem swojego stylu!

Pozdrawiam!
W imieniu zespołu Dandycore
Adam