Preorder ebooka “Letnia szafa” i darmowa dostawa na “Męską Szafę”!

Tak, tytuł mówi prawdę – do 27.07 w ramach preorderu możesz zakupić nasz najnowszy ebook pt.: “Letnia szafa – instrukcja obsługi” sześć złotych taniej i zainspirować się do stworzenia swojego letniego stylu. A jeśli chciałeś kupić naszą “Męską szafę” w wersji papierowej, ale do tej pory tego nie zrobiłeś, to teraz jest na to idealny moment. Dlaczego? Ano dlatego, że na hasło DOSTAWA wyślemy ci ją ZA DARMO  wybraną formą! Nie planujemy powtarzać tej akcji w najbliższym czasie, więc nie warto zwlekać.

Najważniejsze już wiesz. Jeśli interesują Cię kulisy i dodatkowe kwestie, to zapraszamy do czytania dalej 🙂

***

Kiedy patrzymy na wszystkie przeboje związane z samodzielnym wydawaniem książki (które opisaliśmy w tym oto artykule), to nadal nie możemy uwierzyć, że się udało. A może lepiej byłoby powiedzieć, że podołaliśmy. Bo przecież nic nie dzieje się samo.

Na dziś na liczniku sprzedanych egzemplarzy książki “Męska szafa – Instrukcja obsługi” mamy już ponad 2500 sztuk! Każda z nich jest dla nas ogromnym powodem do radości. Tak dobry wynik, osiągnięty na co by nie było niszowym rynku i z zaangażowaniem jedynie własnych kanałów, napędza nas do szukania kolejnych sposobów na to, by robić to, co potrafimy najlepiej – dawać solidne, sprawdzone rozwiązania w uczciwej cenie.

Najlepsze pomysły biorą się ze słuchania

W naszej książce zaprezentowaliśmy 60 uniwersalnych rzeczy, z których można złożyć co najmniej 100 różnorodnych zestawów. Wybraliśmy zestawy uniwersalne, całoroczne i będące świetnym punktem wyjścia do samodzielnych poszukiwań.

Wielu z Czytelników zwracało uwagę, że przydało by się pójść o krok dalej, podejść do tematu sezonowo i dać rozwiązania odpowiednie do panującej aury.

Co więc zrobiliśmy?

Poszliśmy krok dalej, podeszliśmy do tematu sezonowo i daliśmy rozwiązania odpowiednie do panującej aury.

Tak oto zrodził się letni dodatek pt. “Letnia szafa – Instrukcja obsługi” w wygodnej formie ebooka, który jest już dostępny w preorderze, w ramach którego możesz kupić go sześć złotych taniej!

Dlaczego zdecydowaliśmy się wydać “Letnią szafę – Instrukcję obsługi” w formie elektronicznej?

Doskonale wiemy, że książki papierowe mają swój niewątpliwy urok, zwłaszcza dla osób, które kierują się w życiu klasycznymi zasadami ubioru. Czasami jednak sytuacja sprawia, że trzeba wybrać inne rozwiązanie. Tak było w tym przypadku.

Za wydaniem elektronicznym przemawiały trzy główne kwestie:

  • Czas – Decyzja o stworzeniu letniego dodatku zapadła na początku lipca, przygotowania zajęły nam trzy tygodnie. Zdecydowanie się na druk wiązałoby się z co najmniej miesięcznym okresem oczekiwania na gotowy produkt, a wtedy byłoby już po sezonie, więc średnio.
  • Koszty – Przy okazji druku kilku tysięcy sztuk książek rzuciliśmy się na głęboką wodę i przypłaciliśmy to sporą dozą frustracji z powodu widma zamknięcia projektu w razie niepowodzenia. Druk małej liczby egzemplarzy to też znacząco wyższa cena pojedynczej książki, a nie chcieliśmy sprzedawać tego rozszerzenia w zbyt wysokiej cenie;
  • Kwestie testowe – Nasi klienci w zdecydowanej większości wybierali wersję fizyczną. Nie byliśmy więc w stanie sprawdzić jak realnie wygląda potencjał sprzedażowy oferowanych przez nas produktów cyfrowych. Wypuszczenie tego dodatku tylko w wersji elektronicznej będzie dla nas w tej kwestii cennym doświadczeniem.

Co czeka na Ciebie w naszym ebooku?

  • 27 letnich klasyków, jak i 13 powracających rzeczy z podstawowej wersji książki, z których stworzyliśmy 50 zestawów w dwóch stylach: casual i smart casual. Trzymamy się zatem nadal idei kapsułowej garderoby, w myśl której w dobrym stylu chodzi nam o minimum wysiłku i maksimum efektu;
  • Trzy artykuły, przybliżające kwestie zachowania komfortu termicznego latem, najczęstszych letnich błędów polskich mężczyzn, jak i sposobów na zwiększanie możliwości swojej kapsułowej garderoby;
  • Ekskluzywny filmowy lookbook, dostępny jedynie dla czytelników ebooka i prezentujący siedem letnich zestawów z wybitnie dandysowym sznytem, utrzymanych w duchu letniego smart casualu;
  • Baza produktów podobnych do tych zaprezentowanych w ebooku, dostępnych od ręki w asortymencie sklepów online. Dzięki niej szybko, łatwo i bez wychodzenia z domu zakupisz wszystkie potrzebne rzeczy i uzupełnisz tym samym garderobowe braki. Wielu Czytelników “Męskiej szafy…” wskazywało, że to jeden z najmocniejszych punktów naszego wydania i trudno się z nimi nie zgodzić 😉

Sprawdź nasze pakiety i zaoszczędź do 25 zł!

Jeśli masz już naszą podstawową książkę albo jej wersję elektroniczną, to najlepszym wyborem będzie dla Ciebie zakup samego ebooka w cenie 29 zł.

Jeśli jednak do tej pory nie zdecydowałeś się na jej zakup, to mamy dla Ciebie dwa niezwykle atrakcyjne pakiety, dzięki którym zaoszczędzisz na początku drogi inwestowania w swój idealny styl.

Książka “Męska szafa – Instrukcja obsługi” w wersji papierowej + ebook “Letnia szafa – Instrukcja obsługi” (85 zł zamiast 109 zł)

Pakiet ebooków: “Męska szafa” + “Letnia szafa” (69 zł, zamiast 84 zł)

To nie wszystko! Przez cały okres trwania preorderu “Letniej szafy…” oferujemy darmową dostawę na wersję fizyczną książki, jak i pakiet książka papierowa + letni dodatek! By obniżyć koszt zamówienia o kilkanaście złotych, wystarczy, że wpiszesz kod:

DOSTAWA

a książkę wyślemy do Ciebie za darmo wybraną przez Ciebie formą! A to wszystko jedynie do 27.07, więc nie zwlekaj, by potem nie żałować niewykorzystanej okazji 🙂

Dziękujemy za uwagę i życzymy wielu słonecznych dni i masę letnich inspiracji!

Pozdrawiamy!
Dawid, Adam, Karol i Piotr
Dandycore