7 pomysłów na świąteczny prezent last minute

Partnerem wpisu jest portal Winnica Lidla.

Wigilia już za kilka dni, a ty panikujesz, bo nadal nie masz świątecznego prezentu? Spokojnie, dandysie pogotowie upominkowe ma dla Ciebie siedem propozycji na podarunek, w który możesz się zaopatrzyć na ostatnią chwilę! Zapraszamy do zapoznania się z naszą selekcją i mamy nadzieję, że stanie się ona cenną inspiracją w zakupowych poszukiwaniach.

7 pomysłów na świąteczny prezent last minute

7 pomysłów na świąteczny prezent last minute dandycore winnica lidla winnicalidla.pl cover photo

 1. Winnica Lidla

7 pomysłów na świąteczny prezent last minute dandycore winnica lidla winnicalidla.pl

Jest to innowacyjne miejsce w Internecie – strona internetowa daje nam możliwość przeglądu bogatej, starannie skomponowanej oferty i rezerwacji wybranych alkoholi, a następnie zakupu w jednym ze sklepów Lidl, gdzie dokonujemy płatności. Takie rozwiązanie pozwala w wygodny sposób zapoznać się z opisem wybranych produktów, jak i poznać wystawioną przez profesjonalnego sommeliera ocenę, by móc dokonać najlepszego, dostosowanego do naszych oczekiwań i potrzeb wyboru.

7 pomysłów na świąteczny prezent last minute dandycore winnica lidla winnicalidla.pl prezentownik

Obecnie w ramach witryny znaleźć można wiele ciekawych ofert świątecznych, które mogą okazać się wybawieniem w sytuacji dotarcia do świątecznej, prezentowej ściany. Zarezerwowany alkohol pojawi się w wybranym przez nas sklepie w przeciągu kilku dni. Po jego zakupie, nie pozostanie nam nic innego jak nadać całości świątecznego charakteru poprzez odpowiednie zapakowanie prezentu.

2. Karty podarunkowe/vouchery do ulubionych sklepów

7 pomysłów na świąteczny prezent last minute dandycore karta podarunkowa

50, 100 albo 500 złotych do wydania w księgarni, ulubionym sklepie z odzieżą czy elektroniką. Miejsce nie ma tak naprawdę znaczenia. Ważne, że taki prezent może stanowić elegancki zmiennik dla podarowania pieniędzy, które wiele osób uznaje za niebywałe pójście na łatwiznę. Decydując się na kartę podarunkową zyskujemy także możliwość pochwalenia się wiedzą na temat obdarowywanej osoby. Jak?  Poprzez wybór miejsca, które idealnie pasuje do jej preferencji i w którym znajdzie potrzebne/pożądane rzeczy. Vouchery dostępne są dość szeroko i nie ma raczej  szans, by w okresie przedświątecznym ich zabrakło. Dodatkowo przy okazji takiej karty ryzyko nietrafienia z prezentem redukowane jest do minimum, bo to osoba sama wybiera na co wyda otrzymane środki.

3. Zestaw do renowacji/konserwacji skór

7 pomysłów na świąteczny prezent last minute dandycore zestaw do pielęgnacji skór tarrago Multirenowacja

Zima to okres kiedy o buty trzeba szczególnie dbać. Pielęgnacyjny starter pack będzie w stanie zarazić posiadacza miłością do butów, przez co odwdzięczą mu się one dłuższą trwałością. Jest to pomysł, który z pewnością ucieszy miłośnika dbania o swój wizerunek. Dodatkowo jest bardzo estetyczny i posiada niezwykle prezentowy charakter.

4. Ubraniowy / akcesoryjny zestaw prezentowy

7 pomysłów na świąteczny prezent last minute dandycore zestawy prezentowe lancerto

Połączenie estetyki i pragmatyki w jednym. Każdy z nas posiada takie z pozoru drobne elementy garderoby, które w rzeczywistości odgrywają ogromną rolę, bo dają solidną bazę pod ekspozycję innych, albo stanowią ciekawy akcent. Na pewno się przydadzą, niezależnie od tego, czy zdecydujemy się na uniwersalne koszulki polo, czy zestaw ciekawych skarpet (w przypadku tych warto dodać, że już dawno przestały być postrzegane jako najgorszy podchoinkowy prezent).

5. Słodycze

7 pomysłów na świąteczny prezent last minute dandycore słodycze

Mogą wydawać się pomysłem bardzo prostym, ale dają gwarancję wywołania szerokiego uśmiechu. Paczka pełna ulubionych słodyczy zawsze cieszy, ale pokazuje także, że  zależy nam na dobrym samopoczuciu naszego obdarowanego. Podobnie jak w przypadku kart podarunkowych istnieje małe prawdopodobieństwo, że zabraknie ich w sklepach nawet tuż przed samymi świętami.

6. Kurs

7 pomysłów na świąteczny prezent last minute dandycore kurs

Obdarowywana osoba wspominała, że chciałaby się w czymś podszkolić, ale cały czas odkłada te decyzję na świętego Dygdy? Może warto ją zmotywować poprzez postawienie przed faktem dokonanym. Kursy mają jedną podstawową wadę (są drogie), ale nadrabiają szeregiem zalet: są dostępne, można odłożyć termin ich realizacji w czasie, ale przede wszystkim wyposażają kursanta w konkretne kompetencje. Nieważne czy mówimy o programowaniu, fotografii, gotowaniu czy rękodziele – zafundowanie komuś kursu wykazuje umiejętność aktywnego słuchania, znajomość zainteresowań obdarowanego jak i chęć wsparcia go w dalszym rozwoju.

7. Ulubione perfumy

7 pomysłów na świąteczny prezent last minute dandycore perfumy

Większość z nas wie jakich perfum używa bliska nam osoba, a w tej materii rzadko kiedy dochodzi do zmiany preferencji. Prezent ładny, elegancki, użyteczny i dostępny w większości drogerii. A jeśli chcielibyśmy, by bliska nam osoba spróbowała czegoś nowego w kwestii zapachu, to podarowanie flakonu spełniającego nasze oczekiwania będzie idealna ku temu okazją.

Macie jakieś inne propozycje tego, w co można się zaopatrzyć last minute, by bliska osoba nie zastała pod swoją choinką pustki? Podzielcie się nimi w komentarzach, które jak zwykle oddajemy do waszej dyspozycji.

W sytuacji, gdy jeszcze tego nie robicie, zachęcamy do bycia z nami w kontakcie poprzez nasze kanały social media:

Subskrybuj dandysi kanał: http://bit.ly/SubujDandysa
Dandysi Fanpage: http://bit.ly/DandysiFB
Dandysi Instagram: http://bit.ly/DandysiIG
Dandysi Wykop: http://bit.ly/DandysiWykop
Team Dandycore: http://bit.ly/DandysiaGrupaFB

Życzymy Wesołych Świąt i samych udanych prezentów!
Pozdrawiamy,
Dawid, Adam, Karol i Piotr
Członkowie zespołu Dandycore