Magnolia dla różosceptyków

Mimo tego, że przez wieki był to typowo męski kolor, obecnie róż w męskim wydaniu wzbudza wiele emocji. Zainteresowanych przyczynami takiego stanu rzeczy odsyłam do poświęconego temu tematowi filmu:

Róż różowi nierówny i bijąca po oczach landrynka nie jest jedyną z dostępnych nam opcji. W dzisiejszej sesji chciałbym zaproponować odcień, który ze względu na swoje właściwości może przypaść do gustu tym, którzy do tej pory od różu stronili.

Magnolia dla różosceptyków

Jaka jest według mnie przewaga magnolii nad innymi odcieniami różu? Główną zaletą jest jej “fioletowawość”, która sprawia, że bardzo dobrze łączy się z jasnymi odcieniami granatu. Wiedział o tym projektant pokazanej na zdjęciach koszuli, gdyż to właśnie taki intensywny granat zagościł na kontrastowych wykończeniach wnętrza mankietów i kołnierzyka. Pozostałe granatowe akcenty spinają pozostałe elementy moją ulubioną kolorystyczną klamrą, a blady beż stanowi neutralne uzupełnienie całości.

Podoba Ci się ten sposób podwijania rękawów? Sposób na jego uzyskanie przedstawiam w tym filmie:

Jak podoba Wam się takie zestawienie? Zdecydowalibyście się na wybór koszuli w takim odcieniu? Dajcie znać w komentarzach, gdyż każda opinia jest niezwykle cenna.

Zdjęcia zrealizowaliśmy przy okazji kręcenia filmu o tym kiedy warto zamienić pasję w pracę:

Zdjęcia – Adam Ptak

Koszula – Zara
Pasek – Massimo Dutti
Spodnie – H&M
Tenisówki – House