Dandysale!

Ci, którzy regularnie śledzą mnie na Instagramie kilka tygodni temu mieli okazję dowiedzieć się o naszych poczynaniach związanych z ogarnięciem pierwszej w historii mojego bloga wyprzedaży. Przez cały czas prowadzenia strony sukcesywnie gromadziłem różne rzeczy (karmiąc tym samym wrodzoną naturę chomika), w efekcie czego strasznie trudno było mi się rozstawać z rzeczami, które już dawno wypadły z codziennej rotacji.

Ostatnio jednak w końcu się przemogłem i porządnie odchudziłem szafę, pozbywając się trzech 40l worków rzeczy nienadających się do noszenia (ze względu na zużycie bądź design). Po tym remanencie okazało się jednak, że całkiem spora część mojej nieużywanej już garderoby prezentuje się dobrze i z tego powodu warto dać jej drugie życie. A jako że przy okazji jakiejś dyskusji na Facebooku wielu z was zaaprobowało pomysł zorganizowania dandysiej garażowej wyprzedaży, dziś przychodzę do was z ponad 115 (sic!) aukcjami, które znajdziecie, klikając w poniższy kolaż:

dandysale

Wśród nich znajdziecie sporą ilość krawatów (m.in. butelkowozieloną grenadynę garza fina, mięsiste trifoldy typu self-tipped czy knity), półformalne koszule, swetry, marynarki i buty. Oprócz uniwersalnych w kwestii rozmiaru akcesoriów na sprzedaż wystawiłem też kilka rzeczy, kupowanych z myślą o moich bliskich, a które to okazały się nietrafione pod względem rozmiaru. Jeśli więc jesteście posiadaczami nieco bardziej atletycznej ode mnie postury, to istnieje szansa, że także znajdziecie coś dla siebie. W razie pytań pozostaję do dyspozycji, więc śmiało piszcie tutaj bądź bezpośrednio na Allegro 🙂

Pozdrawiam serdecznie,

Dawid / Dandy