Więcej luzu #3

pzj01

Po docenieniu korzyści, wynikających z posiadania białego henleya, postanowiłem pójść za ciosem i sprawić sobie kolejny model w tym typie. By nieco przełamać bazowy schemat zdecydowałem się na mniej mniej standardową opcję w kolorze bordowym.

pzj03

pzj04

pzj05

Bordo to jeden z tych kolorów, których stosowanie jest szczególnie adekwatne są w okresie jesiennym. I choć w tym roku nie mieliśmy zbyt wielu okazji, by zasmakować jej przyjemnie chłodnej, sprzyjającej stylistycznemu warstwowaniu aury, postanowiłem wykorzystać jeden z ostatnich ciepłych dni do zaprezentowania Wam zestawu, który od dłuższego czasu kołatał się pod dandysią czupryną.

pzj08

pzj09

pzj10

W tym konkretnym przypadku charakterystyczna dla stylu casual prostota znakomicie sprawdza się podczas niezobowiązującego wyjścia na miasto. Jesienne kolory w postaci wspomnianego borda, oliwki, czekoladowego brązu i denimowego indyga uzupełniają się wzajemnie, tworząc harmonijną całość. Ta z kolei jest złożona w detalach, ale nie są one na tyle widoczne, by dominować w odbiorze. Tyle i aż tyle 🙂

pzj07

pzj12

pzj14

pzj11

pzj13

pzj15

Foto – Adam Ptak

Kurtka – H&M (podobna)
Henley – H&M (podobny)
Torba – Sartolane
Jeansy – Cubus (podobne)
Skarpety – Calzedonia
Buty – Bytom