Dandysie, co masz w swojej szafie?

Wbrew pozorom nie wypełniają jej tylko łososiowe krawaty, błękitne marynarki i inne dość ekstrawaganckie elementy 🙂

Około miesiąca temu otrzymałem od redakcji portalu Domodi propozycję udziału w nagraniu odcinka w ramach noworozpoczętego przez nich cyklu pt.: “Co masz w swojej szafie?”. Jako że wystąpienia, czy to te publiczne, czy medialnie zapośredniczone, są jednymi z moich ulubionych form związanych z blogiem aktywności, nie zastanawiałem się długo i w dniu 17 maja z wypełnioną po brzegi walizką pojawiłem się w ich studiu.

Postanowiłem, trzymając się ramy zakreślonej przez tytuł serii, wykorzystać to nagranie jako kolejną okazję do zaprezentowania mojego podejścia do tematu efektywnego budowania garderoby. Z mojej i tak jeszcze nie w pełni kompletnej szafy wybrałem 22 elementy, które w mojej opinii cieszą się wysokim stopniem uniwersalności, skutkującej łatwością ich zestawiania z innymi elementami garderoby.

Nie należę do osób, które trzeba ciągnąć za język, efektem czego, przy drugim podejściu, zdecydowaliśmy się nagrać materiał w jednym, czternastominutowym kawałku. Z tego powodu w moich wypowiedziach pojawiło się nieco lapsusów, za które bardzo serdecznie chciałbym Was w tym miejscu przeprosić. Biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze do niedawna miałem spory problem z systematyzowaniem myśli i mówieniem strumieniem (nie)świadomości, uważam, że w przypadku tego materiału całość wyszła co najmniej nieźle.

Na koniec pozostaje mi tylko zaprosić Was do obejrzenia filmu i podzielenia się opiniami na jego temat, gdyż każda, nawet ta najbardziej krytyczna, jest na wagę złota 🙂