Konkurs.

źródło: breve.pl

Niedawno pisałem na swoim fanpage’u o przekroczeniu magicznej bariery 100 000 wyświetleń bloga. Jako że ważne momenty warto celebrować, postanowiłem uczcić tę okazję konkursem ­čÖé
Kontakt z czytelnikami, tworzącymi skupioną wokół bloga społeczność, jest jednym z najlepszych aspektów prowadzenia własnej strony. Jeśli blog nie znajdowałby odbiorców, to jego celowość równałaby się pisaniu utworów literackich do szuflady. Mam to szczęście, że liczba stałych czytelników mojego internetowego poletka sukcesywnie rośnie. Pomyślałem, że warto by wejść na kolejny poziom relacji ­čÖé

Razem z Agatą Piątkowską – mistrzynią obiektywu odpowiedzialną za oprawę zdjęciową bloga, chcielibyśmy was, drodzy czytelnicy, zachęcić do pokazania nam siebie. Jesteśmy przekonani, że jesteście tak samo barwni i interesujący jak wasze wypowiedzi, które tak chętnie zostawiacie na moim blogu.

By wziąć udział w konkursie nie trzeba “lajkować” naszych fanpage’ów (choć, jeśli ktoś ma takie życzenie, to będzie nam niezmiernie miło ­čÖé ). Wystarczy przesłać nam na adres mailowy: secondhand.dandy@gmail.com zdjęcie pełnej sylwetki, na którym przedstawicie nam siebie w stylizacji inspirowanej męską modą (jako że sporą część czytelników mojego bloga stanowią Panie, nie mogę pozwolić, byście czuły się pominięte ­čÖé ). Zgłoszenia zawierające kilka propozycji mile widziane. Zdjęcia powinno być dostatecznie dobrej jakości, by można było rozpoznać poszczególne elementy garderoby, prosilibyśmy także, by były to zdjęcia robione przez kogoś (autozdjęcie w lustrze jest ostatecznością). Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 3 czerwca.

Dwuosobowe jury, na podstawie przesłanych zgłoszeń, wybierze zwycięzcę, który w nagrodę otrzyma profesjonalną sesję zdjęciową przeprowadzoną na terenie Wrocławia przez Agatę Piątkowską oraz mnie, a także możliwość opublikowania jej efektów we wpisie na moim blogu.

Mam nadzieję, że nasz konkurs wyda wam się interesujący, efektem czego będziemy zmuszeni przebijać się przez ogrom nadesłanych stylizacji!

Adres fanpage’a Agaty: www.facebook.com/apfotograf
Adres fanpage’a bloga: www.facebook.com/SecondhandDandy