Propozycje produktów dla Czytelników książki “Męska szafa. Instrukcja obsługi”

Ostatnie kwestie tekstowe:
Uniwersalna męska kapsułowa garderoba 60 rzeczy – 100 zestawów – wstęp
Dobrze skomponowana kapsułowa garderoba nie musi być duża, by dawać duże stylistyczne możliwości. Poświęciliśmy niezliczoną ilość godzin, by z wszystkich dostępnych w męskiej modzie rozwiązań wybrać dla Ciebie te najlepsze, uniwersalne i sprawdzone w boju przez miliony mężczyzn.
60 rzeczy – wstęp
60 męskich klasyków. Dużo? Mało? Nie nam oceniać. Wiemy jedno – decydując się na zakup zaproponowanych przez nas rzeczy masz pewność, że twoja szafa nigdy Cię nie zawiedzie.
100 zestawów – wstęp
Z wybranych przez nas sześćdziesięciu rzeczy będziesz w stanie złożyć co najmniej sto zestawów. Wyobraź sobie sytuację, w której spokojnie możesz nosić te same rzeczy przez jedną trzecią roku, bo w każdym zestawie wyglądają zupełnie inaczej. To jest właśnie siła kapsułowej garderoby.
Zaręczamy, że możliwości jest o wiele więcej. My wybraliśmy dla Ciebie te najciekawsze.
Dandys – wstęp
Cenisz sobie klasyczną elegancję, ale w codziennym wydaniu? W tej sekcji znajdziesz dopracowane w każdym detalu, eleganckie propozycje, które nadadzą twojemu stylowi dandysi sznyt.
Smart casual – wstęp
Kwintesencja stylu smart casual? Idealny balans między eleganckim wyglądem, a męskim umiłowaniem wygody. Nie na darmo jest to najpopularniejsza stylistyka wśród miłośników męskiej mody.
Casual – wstęp
Swobodnie, ale nie niechlujnie. Zwyczajnie, ale nadal stylowo. Różnorodnie, ale prosto w kwestii formy. Innymi słowy – idealnie, jeśli na co dzień nie chcesz poświęcać swojemu ubiorowi zbyt wiele uwagi.
Street vibe – wstęp
Casual z wybitnie ulicznym zacięciem. Dzięki zestawom zaprezentowanym w tej sekcji będziesz w stanie idealnie funkcjonować w warunkach tętniącego życiem miasta.
Dla odważnych – wstęp
Zestawy nieoczywiste, wymagające dużej pewności siebie, momentami nieco kontrowersyjne. Takie właśnie propozycje czekają na Ciebie na kolejnych stronach.
Gadżety, które warto mieć – wstęp
Nie każdy bohater musi nosić pelerynę. W tym rozdziale chcielibyśmy oddać dandysi hołd cichym sprzymierzeńcom, którzy codziennie pomagają mężczyznom budować ich styl. Często ich nie widać, jednakże ich wpływ na cały proces budowania wizerunku jest nie do przecenienia.